کتاب باورِ رسیدن (فصل اول)

به نام خداوند روزی ده و رهنمای

سالها طی شد ازین عمر تاکه فهمیدم /زور دنیا به “باوررسیدن”نمی رسد.

به لطف الله فصل اول کتاب با موفقیت به پایان رسید.فصلی که تک تک کلماتش باعشقی سرشار ازدرونم تراوش میکرد و من برروی صفحه می نوشتم.

این فصل از کتاب دارای دو بخش است:

-بخش مقدمه

-فصل اول

همه چیز اززمانی شروع شد که علایقم را می شناختم و همیشه با یک تلاش بی پایان به دنبالشان بودم اما نتیجه ام جز نرسیدن چیزی نبود.ویک سوال عظیم که چرا؟..چرا باوجود اینکه من اینهمه تلاش میکنم و میدانم هدف چیست اما هیچوقت رسیدنی درکارنیست.وانگار آب را در هاون می کوبم.بارها این سوال را ازخودم پرسیدم.بارها ازخداوند خواستم تا راهی را نشانم دهد تا بفهمم اشکال کارم ازکجاست/

تابالاخره روز موعود رسید

کتابی که پیش روی شماست حاصل تمام تجربیات من به صورت پله به پله است.برای رسیدن به خواسته ها.یا بهتر بگویم نتیجه عملیه زندگی من.برای رسیدن به هدفهایی که سالها فقط برایم یک رویا بودند.وامروز براحتی  در زندگیم دارمشان .و این یکی از بزرگترین خواسته هایم بود که با به اشتراک گذاشتن آنها برای دوستان عزیزی که مثل من رویاهایی برای رسیدن دارند ، فانوس به دست راهی باشم که خودم سالها در آن گم شده بود.

وقتی نگارش این فصل به پایان رسید در لابلای کلماتش عشق را دیدم.عشقی را که چندسال در قلبم نهفته بود برای نوشتن این کلمات.و یقین دارم که این عشق سرشار به قلب تمام خوانندگانش هم منتقل می شود.و امیدوارم که همه شما دوستان عزیز با شروع این مسیر ، نه تنها اهداف وعشق پنهانتان را در درونتان پیداکنید بلکه با تکرار این مطالب تمامیه سدهای ذهنی خود را بشکنید برای رسیدن به مطلوبی که سالها در پی رسیدن به آن بودید.

پس اگر هدفی ندارید،یا اگر هدفهایی دارید اما راه رسیدن به آنها را نمی دانید،اگر سالها علاقه ای ذهنتان را درگیر کرده اما سالها با خرواری از باورهای نادرست در درونتان دفنشان کرده اید،اگر به دنبال یافتن وساختن عزت نفسی هستید که با آن دنیا را به تسخیر خود در آورید و…حتما این فصل ازاین کتاب را به دقت دنبال کنید.

برای همین بی صبرانه منتظر خواندن نتایج و نظرات شما دراین قسمت از کامنتها هستم 

,

یک خبر عالی 

 تخفیف ویژه 40%

ویژه اولین خرید از” فصل اول” کتاب باور رسیدن به مدت یک هفته 

کدتخفیف : bavar

از 29 شهریور لغایت پنجم مهر ماه

برای تهیه نسخه  الکترونیکی فصل اول از  این کتاب کلیک کنید:

6 دیدگاه

 1. سلام خدمت خانم گوهری عزیز.

  خیلی لذت بردم از خوندن فصل اول این کتاب. خیلی ممنون که در همین فصل اول به یکی از مهمترین اصل های خوشبختی پرداختید. واقعا این بحث اعتماد به نفس و خود بودن عامل اصلی خوشبختی و سعادت است. اگه ما بتونیم این خود را پیدا کنیمو و زندگیمون رو برراساس اون بنیاد کنیم سعادت رو تجربه میکنیم.
  منتظر فصل های بعدی کتاب هستم.
  مرسی از اینکه هستید🌹🙏🏻

  • باسلام و سپاس خدمت دوست ویارهم فرکانسیم

   دقیقا به نکته مهمی اشاره کردید، عزت نفس وخودارزشی پی وشالوده اصلی موفقیتهای ما درهرزمینه ای هست.
   ازنگاه ریزبینانه و نگرش مثبتتون بینهایت سپاسگزارم.

 2. با سلام واقعا کتاب, فوق العاده عالی و پر از نکات ارزشمند و الهام بخش هست ممنون از خانوم گوهری به خاطر نوشتن این کتاب عالی

 3. سلام خانم گوهری عزیز دوست داشتنی
  امیدوارم حال دلتون خوب باشه و در پناه خداوند در ارامش به سر ببرید
  کتاب باور رسیدن فصل اولش رو خوندم همینطور کتاب علم ثروت مند شدن را
  فوق العاده بودن واقعا ازتون ممنون ک با این اموزشهای گرانباهتون اینقدر در باورهای ما تغییر ایجاد میکنید و راهنمای ما در زندگی شدید من چند سال پیش خیلی حرف مردم و راضی نگه داشتن اطرافیانم برام مهم بود اما کم کم گذاشتم کنار و گفتم بزار هر کی هر چی میخاد بگه و واقعا اونجور ک دلم خواست زندگی کردم و امروز با خوندن کتاب “باور رسیدن” صد در صد به این باور رسیدم ک تو زندگی فقط خودم مهم هستم و خدای خودم و مهمتر از همه اینکه خدا باید از من راضی باشه نه بنده هاش
  واقعا ازتون ممنون و مچکرم خیر و برکت الهی را برای شما از خدای مهربان خواستارم❤🌷🌹

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*