جلسه هشتم(آخر) دوره رایگان خوشبختی در می زند

شاید خیلی از ما ندانیم که آنچه که زندگی مارا از بقیه متمایز کرده ویا بهتر بگویم زندگی انسانها را ازهم متمایز کرده و برخی را ثروتمند برخی را فقیر،برخی را غرق در لذت وبرخی را سرگشته وحیران ،برخی را سلامت وبرخی را همیشه بیمار ، همان ورودیهای ماست.

ورودیها حکم غذای روح مارا دارند، و نتیجه نهایی را در زندگی ما رقم میزنند.یعنی ورودیها به شکل دیداری ،شنیداری،تفکر ،مرور گذشته و…در ذهن ما نهادینه میشوند و در دیدگاههای ما نسبت به مسایل تاثیر میگذارند.و به این شکل در قالب قانون کلی جهان که همان اثبات باورهای ما به ماست قرار میگیرند.

تااینجا متوجه شدیم که نقش ورودیها برزندگی ما چقدر اهم است ،وچیزیست که اکثر ما بشدت آن را نادیده میگیریم .و باخیال راحت به هرخبری گوش میدهیم،آن را با دیگران به اشتراک میگذاریم،با هر آدمی باهردیدگاهی هرچقدر منفی رفت و آمد میکنیم و درنهایت منتظر تغییر در زندگیمان هستیم.

دراین جلسه من به تفصیل درمورد این موضوع صحبت کرده ام که وقتی ما بدون هیچ کنترلی بر ورودیها زندگی میکنیم مغز ما چه واکنشی را بر ذهن اعمال میکند و کارکرد مغز دراین زمینه را به طور کامل شرح داده ام .

این جلسه بصورت لایو در صفحه اینستاگرام بااندکی تغییر برگزار شده است.

ازاین جلسه فوق العاده لذت ببرید.

-هرجلسه را حداقل 5بار گوش دهید

-تمرینات را در دفتر زیبایی که برای این دوره تهیه کرده اید بنویسید.

لطفا پس از استفاده کامل ازاین دوره فوق العاده نتایج خودتان را به شکل کامنت دراین جلسه از کل دوره ، و یا به شکل فایلهای صوتی و تصویری به آی دی تلگرام مدیرسایت که در پایین همین سایت قید شده ارسال کنید.

ارسال نظرات و کامنتهای ارزشمند شما انگیزه بخش من برای برگزاری دوره های رایگان بعدی خواهد بود 

برای دانلود فایل صوتی و تصویری روی لینک های بالا کلیک کنید

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*