جلسه ششم از دوره ارزشمند “مهارتهای زندگی وزندگی عاشقانه”

عشق 

مفهومی که همه ما سالها به دنبال معنای درستش هستیم.عشقی که شاید تابه الان هم هیچکس نتوانسته برای ما توضیحی کامل وجامع دراین باره ارائه دهد.

بعضی ازما عشق را با قربانی شدن اشتباه گرفته ایم.یعنی فکرمیکنیم اینکه من خود را به هرشکلی فدای طرف مقابلم کنم این یعنی عاشقش هستم وطبیعتا وقتی خود را قربانی این رابطه میکنیم از طرف مقابل هم انتظار داریم خودش را فدای ما کند.ووقتی این توقع بر آورده نمی شود طبیعتا دلخور میشویم و این رنج تاجایی ادامه پیدا میکند که موجب به خیلی از انفجارها در بیرون ازما وخیلی از اختلافها خواهد شد.

ماباید بدانیم عشق تنها با خود ارزشی ایجاد می شود.یعنی وقتی من بتوانم به درستی عاشق خودم باشم.وقتی من بتوانم برای خواسته هایم ارزش قایل شوم.لاجرم دیگران هم برای من ووجود من ارزش قایل خواهند شد.واین می تواند شروع یک عشق واقعی باشد.

اگر تو عاشق خودت نیستی.اگر تو برای خودت وخواسته هایت ارزش قایل نیستی ، هرگز نمی توانی ادعا کنی که می توانی عاشق دیگری باشی این کاملا غیر ممکن است. وما نباید عشق را با وابستگی،خلا،قربانی شدن و…اشتباه بگیریم.

دراین جلسه فوق العاده ما به تفصیل درمورد این موضوع وایجاد این رابطه عاشقانه وعالی صحبت کرده ایم .

که اگر با گوش کردن وباور آگاهیهای این جلسه بخواهیم ، روی این باور هرز ومخرب ذهنمان کارکنیم وآن را تغییر دهیم دنیایی از خواسته ها و اتفاقات جذاب را به سمت خود جذب میکنیم .

ازاین جلسه فوق العاده لذت ببرید.

-هرجلسه را حداقل 5بار گوش دهید

-تمرینات را در دفتر زیبایی که برای این دوره تهیه کرده اید بنویسید.

منتظر نظرات زیبا و ارزشمند شما عزیزان دراین قسمت  سایت هستم .

 

برای تهیه جلسه ششم  دوره از طریق دکمه زیر آن را به سبد خرید خود اضافه کنید:

دوستان عزیزم برای تهیه این  محصول وتمام محصولات سایت باید باایمیل شخصی خود عضو سایت شوید. 


یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*