تکنیکهای جادویی برای آرامش بعدازجدایی عاطفی

عشق در ذهن خیلی از ما به معنای وابستگی ودرکنار یک آدم بودن تا آخر عمر است، حتی به قیمت رنج کشیدن، حتی به قیمت یک عمر غم خوردن واحساس تنهایی و…و وقتی شخص مقابل بهرشکلی ترکمان می کند، شمشیر قصاوت دست گرفته و او را مورد هجوم قرارمیدهیم، و حسی که بنام عشق دروجودمان بود تبدیل به یک نفرت می شود، نفرتی نه تنها ازهمان شخص، بلکه از کلمه عشق، از دیدن آدمهای عاشق و…درما شکل میگیرد.

وهمین احساس بد وماندن دراحساس نفرت باعث می شود که دیگر نتوانیم طعم عشق واقعی را بچشیم، و یاآدمهایی راجذب کنیم که درکنارشان از زندگیمان که هدیه خداست بما، لذت ببریم.

 قانون جهان به این شکل عمل نمی کند!یعنی وقتی تو دریک احساس بد هستی ،جهان اتفاقات بدی ازهمان جنس را وارد زندگیت می کند و تو با ماندن دراین غم ، وارد یک سلسله از اتفاقات بد می شوی که رها شدن از آنها می تواند برایت خیلی سخت شود.

پس راه حل چیست؟

اینکه شما بعد از جدایی عاطفی و طلاق از هرکسی که به نحوی به او علاقمند بوده اید ، به دنبال راهی برای رهایی باشید..و وقتی تو بتوانی به احساس کمی بهتر برسی ، جنس اتفاقات زندگیت هم تغییر می کند و بهتر می شود، و آرام آرام تجربیات توهم از زندگی تغییر می کند ، و آدمهایی بهتر وارد زندگیت می شوند.آدمهایی که با خواسته های جدیدت  هماهنگ تر هستند .

من دراین فایل سه تکنیک جادویی برای به احساس بهتر رسیدن بعداز طلاق وجدایی را توضیح داده ام که اگر خوب به این فایل گوش کنید ومتعهدانه تمرینات را انجام دهید بی شک نتایج عالی وارد زندگی شما خواهد شد.

واگر می خواهید این تغییرات در زندگیتان پایدار شود و تمرینات بیشتری دراین زمینه انجام داده و وارد یک تسلسل از اتفاقات خوب عاطفی قراربگیرید و دریک کلام زندگی و روابطتتان کاملا متحول شود،وارد جلسه اول دوره مهارتهای زندگی و زندگی عاشقانه  شوید.

اولین گام برای تغییر روابط این است که ما باور کنیم ،من صددرصد مسوول تمام اتفاقات زندگیم هستم ، و خدای من انقدر بمن قدرت داده که زندگیم را خودم به آن شکلی که می خواهم خلق کنم.

برای دانلود رایگان فایل ،روی لینک زیر کلیک کنید:

 

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*